Noclegi z widokiem na morze Ustronie Morskie

widok na plaże

Nad Polski Bałtyk najchętniej wybieramy się w sezonie letnim. Niemniej jednak Bałtyk ma równie dużo do zaoferowania także przez cały rok. Szczególnie dla osób z niską odpornością oraz dzieci. Dlatego w dalszej części artykułu przedstawię gdzie warto wybrać się nad polskie morze i dlaczego.

Noclegi w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to malownicza miejscowość, która oprócz pięknych widoków może wiele zaoferować przyjezdnym. W ustroniu Morskim jest wiele boisk i kortów tenisowych a także szlaków rowerowych m.in. Transgraniczny do Kołobrzegu. Dla pasjonatów dzikiego Zachodu powstał Western Park – jest to cudowne miejsce gdzie można poznać prawdziwą historię Indian. Ustronie Morskie to też świetna okazja, aby popłynąć statkiem np.: do Danii. Zazwyczaj tego typu eskapady są przeprowadzane z Kołobrzegu.

Noclegi z widokiem na morzem w Pensjonacie Kaszubianka

Kaszubianka to przytulny pensjonat, który od wielu lat przyciąga domową atmosferą, przytulnymi pokojami z widokiem na morze, spa i miłą obsługą. Głównym atutem pensjonatu Kaszubianka jest krótki dystans do morza, bo zaledwie około 20 metrów. Pensjonat dysponuje także 24 pokojami, które są dostosowane do gości w każdym wieku i o różnych wymaganiach. Przy każdej sypialni znajduje się prywatna łazienka a także balkon. Dodatkowe udogodnienie to bezpłatne wifi, winda oraz monitorowany parking. Kaszubianka to nie tylko wypoczynek – można tutaj nauczyć się także rozwijać pasje. Na miejscu prowadzone są także warsztaty o których goście są informowani. Miłośnicy SPA, mogą także skorzystać z zabiegów na ból i stres. Z kolei przytulna kawiarenka dostarczy ciekawe menu dla miłośników dobrej kawy i smacznego jedzenia.

Przydatne informacje na temat noclegów można znaleźć na stronie internetowej:
http://kaszubianka.net/