Lifting twarzy (nici haczykowate) – odzyskaj młody wygląd

Lifting twarzy (nici haczykowate) jest zabiegiem nieinwazyjnym. Nie wymaga użycia skalpela i długiej rekonwalescencji. Jest polecany osobom, które chcą poprawić owal twarzy i pozbyć się zmarszczek. Gdzie najlepiej go wykonać?

Lifting twarzy (nici haczykowate) – jak przebiega?

Lifting twarzy (nici haczykowate) polega na wprowadzeniu w tkankę skórną okolic twarzy tzw. nici haczykowatych. Ich specjalna budowa sprawia, że podtrzymują skórę i znajdujące się pod nią mięśnie. Efektem zabiegu jest zmniejszenie się widoczności zmarszczek i bruzd, a także znaczna poprawa owalu twarzy. Pacjentki i pacjenci, którzy poddali się zabiegowi są bardzo zadowoleni z efektów. Lifting twarzy (nici haczykowate) jest polecany przede wszystkim osobom w dojrzałym wieku, którym zależy na znacznym i mocno widocznym odmłodzeniu twarzy.

Lifting twarzy (nici haczykowate) – gdzie go wykonać?

Lifting twarzy (nici haczykowate) powinien być wykonany w miejscu, do którego mamy zaufanie. Musi się ono cieszyć dużą renomą. Warto zdecydować się na wykonanie zabiegu w Warszawie. Tutejsze kliniki cechuje świetne wyposażenie, a także wysokiej klasy specjaliści. Więcej informacji na temat liftingu twarzy (nici haczykowate – Warszawa) znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/niechirurgiczny-lifting-twarzy-z-zastosowaniem-nici-haczykowatych.

Pamiętaj o codziennym dbaniu o cerę

Stan skóry mogą poprawić zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Bardzo ważne jest też codzienne dbanie o jej wygląd. Należy używać dobrych kosmetyków, które są dobrane do jej typu. Duże znaczenie ma również zdrowy styl życia. Dzięki zdrowemu odżywianiu, odpowiedniej ilości snu i unikaniu szkodliwych promieni UV twoja skóra będzie wyglądać młodo i promiennie przez długi czas.