Jesienny klimat w salonie – jak go osiągnąć?

lampiony

Jesień to wyjątkowy i niezwykle klimatyczny czas. Jesienne liście, ostatnie promienie słońca i niepowtarzalny klimat – to właśnie wiele z nas uwielbia w tej porze roku. Aby móc cieszyć się tą aurą przez niemal cały czas, warto zadbać o odpowiednią aranżację salonu. Czego nie może w nim zabraknąć? Oto kilka podpowiedzi, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się tą atmosferą również w domu.

Koce, poduszki i klimatyczne dekoracje

Jesień to przede wszystkim czas, w którym pragniemy pić ciepłe herbaty, otulać ciepłymi kocami i podziwiać widoki za oknem. Aby Twój salon nabrał jesiennego klimatu, warto przede wszystkim zadbać właśnie o koce i poduszki. I to nie byle jakie! Poduszki i koce powinny być jak najbardziej miękkie i puchate – gwarantuje to wygodę i ciepło. Ważna jest również ich kolorystyka. Brązy, pomarańcze, czerwienie, a także elementy butelkowej zieleni i złota – tych kolorów nie może zabraknąć w Twoim salonie. Nie można zapomnieć również o typowych, jesiennych dekoracjach, czyli… dyniach! Nie musisz w nich oczywiście wycinać oczu, te warzywa same w sobie są świetną dekoracją. Tutaj również warto zadbać o różnorodność. Pomarańczowe dynie są już klasykiem, jednak z żółtymi i białymi jesteśmy stworzyć jeszcze bardziej stylowe dekoracje.

wyjątkowe lampiony

Wyjątkowe lampiony, czyli jesienny must have

Lampiony – i to nie te z dyni – są wręcz must havem, jeśli zależy Ci na jesiennej aranżacji Twojego salonu. Lampiony dadzą przyjemne, ciepłe światło, które w połączeniu z wyżej wspomnianymi dekoracjami z dyni wprowadzi wspaniałą atmosferę do Twojego domu. Koniecznie wybierz te, w których możesz umieścić świecę! Te wyjątkowe lampiony w dużym rozmiarze będą świetną alternatywą dla kominka, o który tak trudno w mieszkaniu. Lampiony przydadzą się również w sezonie zimowym, który jest coraz bliżej – wystarczy zmienić aranżację i gotowe.

Wyjątkowe lampiony znajdziesz na stronie https://www.ozdobiarnia.pl/kategoria-produktu/lampiony/.