Dekoracyjne panele ścienne – jakie wybrać?

dekoracyjne panele ścienne

O pięknym wnętrzu decyduje wiele elementów. Bez dwóch zdań, w oczy najszybciej rzucają się ściany. Ich spora powierzchnia sprawia, że widać na nich każdy mankament. Zadbana i ładnie urządzona ściana to podstawa każdego pięknego wnętrza. W jaki sposób szybko można odmienić wygląd naszych ścian?

Dekoracyjne panele ścienne na zamówienie

Można powiedzieć, że ściany są wizytówką każdego wnętrza. Stanowią swego rodzaju płótno, które można naprawdę pięknie wykorzystać i stworzyć na nim prawdziwe dzieło sztuki. Do tego celu świetnie nadadzą się dekoracyjne panele ścienne. Obecnie na rynku meblarskim można spotkać wiele ciekawych propozycji. Najbardziej klasyczne są podłużne panele, które zakrywają całą powierzchnię ściany. Dostępne są w wersji drewnianej oraz tworzyw sztucznych, można je spotkać w wielu kolorach.
Inną ciekawą opcją są dekoracyjne panele ścienne w różnych kształtach, które mają za zadanie ozdobić dany fragment ściany. Firma Skotiwood https://skotiwood.pl/ posiada w swojej ofercie niezwykle piękny hexagon drewniany – rodzaj paneli ściennych wykonanych z drewna o wyjątkowym kształcie plastra miodu. Takie dekoracyjne panele ścienne wykonywane są na zamówienie – można ich rozmiar dopasować odpowiednio do swojej ściany.

hexagon drewniany - panele dekoracyjne na ścianę

Hexagon drewniany – dlaczego to dobry wybór?

Panele dekoracyjne drewniane w formie hexagonu są świetnym wyborem z tego względu, że przy ich pomocy można wykonać wiele pięknych ściennych mozaik. Jako to jest możliwe? Otóż panele te można dowolnie ze sobą łączyć i tworzyć wyjątkowe mozaiki na ścianie – to od nas będzie zależeć powstały wzór. Hexagony drewniane dostępne są w wersji klasycznej – widać na nich fakturę drewna, słoje itp., oraz w wersji kolorowej. Ciekawa opcją są hexagony drewniane pokryte farbą tablicową, po której można pisać kredą. Ta wersja również dostępna jest w sklepie Skotiwood.