Wynajem Forda Mustanga w wypożyczalni. Czy warto?

Wynajem auta sportowego dla wielu osób może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem. Decydują się oni na wynajem, nie tylko jak planują wesele, ślub, prezent dla bliskiej osoby, a co niektórzy gdy potrzebują samochodu do zwiedzania obcego miasta. Czy warto jednak wynająć Forda Mustanga GT?

Wynajem samochodów – to powinieneś wiedzieć

Wynajem samochodów oferują wypożyczalnie w całej Polsce. Znajdują się one w każdym regionie, ale różnią się cennikiem usług, warunkami wynajmu oraz ofertą. Planując wynajem warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii, które wpływają na końcową cenę usługi.

Kaucja – tak czy nie?

Wynajem samochodu w wielu przypadkach wiąże się z tym, że najpierw musisz zapłacić kaucję zabezpieczającą. Jeżeli chodzi o wypożyczalnię Mocne Fury to działanie jest niekonieczne. Jednakże przygotujmy się na to, że dla wielu oferujących wynajem uznawane jest to za formę zabezpieczenia i gwarancję, iż klient będzie mogła ponieść koszty wynajmu oraz ewentualnych dopłat związanych ze swoimi nieprzemyślanymi decyzjami.

Kwoty wyrażone w netto czy w brutto?

W wypożyczalniach najczęściej do czynienia mamy z kwotami netto. Oznacza to dla nas, że będziemy musieli liczyć się z nieco wyższym kosztem.

Rodzaj płatności za km czy za czas?

Najczęściej wypożyczalnie w swoim cenniku prezentują płatność za liczbę dni, jednak z uwzględnieniem wyższych cen za wypożyczenie samochodu tylko na weekend, z racji większego zainteresowania taką usługą. Wypożyczenie Forda Mustanga od piątku do poniedziałku będzie kosztować najprawdopodobniej około 2000 złotych.

Limity kilometrów w ofercie

Oferty niemalże wszystkich wypożyczalni posiadają limity kilometrów. Takie działanie ma na celu uniknięcie przemierzania tysięcy km wypożyczonym samochodem.

Czy wypożyczalnia dostarcza samochód?

Istotne dla wielu jest pytanie czy wypożyczalnia dostarczy nam Forda Mustanga, czy będziemy musieli go odebrać.

Wynajem Forda Mustanga

W przypadku wynajmu Mustanga, należy przyjrzeć się, którą wersję oferuje wypożyczalnia. Model Forda Mustanga najnowszej wersji może okazać się o wiele tańszy niż wynajem kultowego wozu modelu GT z 60’. Forda Mustanga znajdziecie na stronie https://www.mocnefury.pl/mustang