Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i nie wiesz co mu kupić? Oto najciekawsze propozycje!

zabawki drewniane

Wszystkie imprezy urodzinowe wiążą się zazwyczaj z zakupem prezentu, szczególnie kiedy solenizant czy solenizantka jest jeszcze dzieckiem. Wówczas zakup jest o wiele bardziej skomplikowany. Dzieci nie potrafią kryć swojego niezadowolenia, a więc warto jest wstrzelić się w gusta, aby nie doszło do nieporozumienia i rozczarowania. Urodzinowy prezent dla chłopca i dziewczynki powinien być oczywiście wcześniej przedyskutowany z samymi zainteresowanymi. Nie zawsze jednak mamy do tego okazję. Jaki prezent sprawi, że nasza niespodzianka wywoła ostatecznie uśmiech? Sprawdź listę naszych opcji prezentowych!

Park trampolin i inne atrakcje!

Prezent urodzinowy nie zawsze musi być w formie przedmiotu. Możemy zafundować dziecku również nie lada atrakcję w postaci wyjścia do parku trampolin. Godzinka czy dwie skakania na specjalnie przygotowanych skoczniach to prezent idealny dla dzieci, które uwielbiają wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Do wyboru mamy też wiele innych ciekawych propozycji jak – wesołe miasteczko, cyrk czy nawet zabawa w parku linowym. Jedynym ograniczeniem może być nasza wyobraźnia. Zorganizowanie takiego wydarzenia dla dziecka nie jest drogie, a więc spokojnie możemy wybrać taką alternatywę w przypadku braku jakichkolwiek pomysłów.

zabawki drewniane dla chłopca

Zabawki drewniane dla chłopca i dziewczynki

Ostatnimi czasy coraz częściej możemy zaobserwować w sklepach zabawki wykonane z drewna. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie było większego wyboru i to one stanowiły główne źródło zabawy dla dzieci. Plastik nie należy jednak do materiałów ekologicznych, a i często się psuje. Nie jest tak wytrzymały jak elementy wykonane z drewna. W ten sposób, zabawki drewniane może teraz zakupić dla chłopca i dziewczynki niemal wszędzie. Pomimo tego, warto jest sprawdzać producentów zabawek. Dzięki temu będziemy pewni względem jakości wykonania i trwałości.

Janod – producent zabawek z drewna

Francuski producent zabawek Janod to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości. Zabawki drewniane dla chłopca i dziewczynki można znaleźć za pośrednictwem strony www.babajagapatrzy.pl/. W ofercie sklepu internetowego możemy znaleźć wiele możliwości. Drewniane pociągi, figurki zwierząt i postaci,remizę strażacką czy stację benzynową.