Jaki plecak kupić na wycieczkę szkolną?

Plecak Fresk

Dzieci uwielbiają przygody, a w szczególności wycieczki. Jeśli Twoje dziecko wybiera się na wycieczkę szkolną, sprawdź jak najlepiej go do niej przygotować. Jaki plecak będzie odpowiedni?
Gdy wybierasz plecak na wycieczkę dla swojej pociechy, kieruj się jego potrzebami, wygodą i upodobaniami. Krótkie, jednodniowe wycieczki nie będą wymagały dużych plecaków, w zupełności wystarczy plecak worek. Jeśli jednak Twoje dziecko potrzebuje mieć przy sobie więcej rzeczy, to postaw na klasyczny plecak z przegródkami i regulowanymi szelkami. Dobrze, by miał kieszeń na drobne przedmioty zapinaną na zamek, oraz kieszeń na napój. Oprócz kwestii praktycznych zwróć też uwagę na styl plecaka. Jaki kolor i wzór najbardziej spodoba się Twojemu dziecku? Pozwól mu wybrać coś dla siebie!

Klasyczny plecak

Możesz postawić na klasykę i wybrać prosty plecak, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jest większy, więc dobrze spisze się na dłuższe wycieczki, na które trzeba spakować więcej rzeczy niż zazwyczaj. Posiada liczne kieszonki, w których dziecko schowa portfel, chusteczki lub inne drobiazgi. Jeśli szukasz modnych modeli plecaków klasycznych to plecaki fresk oferują ciekawe, proste wzory, które z pewnością spodobają się dzieciom. Dodatkowo, plecaki fresk wykonane są z recyklingowanych materiałów! Występują w wielu ciekawych wzorach np. miś polarny, pingwin, żyrafa, piesek. Mają dużą, pojemną przegrodę oraz zewnętrzną kieszeń zamykaną na napy magnetyczne. Oprócz tego posiadają praktyczną kieszonkę na butelkę napoju. Pamiętaj, żeby wybrać plecak, który również spodoba się Twojemu dziecku, najważniejsze by czuło się w nim dobrze.

Plecak worek

Na krótkie wycieczki lub spontaniczne wyjścia sprawdzi się plecak worek. Można do niego schować najpotrzebniejsze rzeczy np. drugie śniadanie, napój i ulubioną maskotkę. Plecak worek nie zajmuje dużo miejsca i sprawdza się na każdą okazję. Mimo małych rozmiarów ma dużą pojemność. Plecaki fresk posiadają w swojej ofercie worki w modnych wzorach i z dodatkową kieszonką zapinaną na zamek. To praktyczne i uniwersalne rozwiązanie. Twoje dziecko może korzystać z worka również na co dzień, nosząc w nim strój sportowy lub strój na basen. Takie plecaki można zakupić np. tutaj https://modnyrodzic.pl/pl/c/Plecaki-i-walizki-na-skarby-Maluszkow/428.