Regały warzywne – wyposażenie do sklepu

Wyposażenie sklepu w odpowiednie meble, to bardzo ważny element, którym powinniśmy się zająć już na długo przed otworzeniem naszego sklepu. W zależności od rodzaju sklepu – będziemy potrzebować różnego rodzaju mebli sklepowych. Jednym z potrzebniejszych w każdym sklepie spożywczym jest regał warzywny. Gdzie można go kupić i na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze? 

 

Jakie regały warzywne wybrać?

 

Regały warzywne to bardzo ważny element w każdym sklepie spożywczym – przy ich wyborze należy zwrócić uwagę, zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i ich praktyczność. Regały warzywne wyglądają nieco inaczej niż standardowe regały do sklepu. Dlatego też warto zapoznać się z bliżej z tym tematem, aby w idealny sposób zaaranżować swój sklep. Najczęściej regały na warzywa posiadają metalową konstrukcję – jak wiadomo warzywa i owoce, to produkty, które dużo ważą, dlatego też trwałe meble są tutaj podstawą. Dodatkowo reszta regału warzywnego często wykonana jest z drewna. Poszczególne półki wykonane z drewna świetnie będą się prezentować a dodatkowo są trwałe. Ważnym również elementem jest powierzchnia ekspozycyjna – powinna być wykonana z stali nierdzewnej, aby wilgoć nie wpłynęła negatywnie na jej wygląd i nie doszło do korozji. 

 

Regały warzywne można również wyposażyć w takie elementy jak system zamgławiania warzyw, specjalną powierzchnię z grafiką np. logiem sklepu lub zdjęciem warzyw, a także specjalne skrzynki na warzywa. 

Gdzie kupić regały warzywne

 

O ile bardzo łatwo jest znaleźć meble do domu – o tyle znalezienie miejsca z meblami do sklepu jest już nieco trudniejsze. Na szczęście, obecnie na rynku znajdują się firmy, które sprzedają i montują zarówno nowe jak i używane regały sklepowe. Doskonałym przykładem jest firma Tarpom, która zajmuje się sprzedażą wyposażenia sklepu: http://www.tarpom.com.pl/regaly_warzywne. Znaleźć tam można zarówno regały warzywne jak i wiele więcej użytecznych mebli do sklepów zarówno spożywczych jak i przemysłowych. Warto skorzystać z oferty profesjonalnych firm, aby cieszyć się pięknymi i jednocześnie trwałymi meblami sklepowymi.