Odświeżenie auta. Ile kosztuje detailing samochodu?

Auto detailing to kompleksowa usługa, która pozwala na odświeżenie samochodu. Przywrócenie dawnego wyglądu nie jest jednak takie proste. Do zastosowanie tej metody konieczna jest wiedza oraz umiejętności, które umożliwią prawidłowe przeprowadzenie usługi. Zastanawiałeś się może ile ta usługa może kosztować? Sprawdź cennik krakowskiego salonu i dowiedz się ile należy przeznaczyć, aby uzyskać w pełni zadowalający efekt końcowy.

Detailing to przede wszystkim usługa. Możemy na nią liczyć w formie renowacji. Ta nazwa z resztą powtarza się stosunkowo często. Częste użytkowanie samochodów powoduje, że jest ono znacznie mniej atrakcyjne. Właśnie dlatego osoby odpowiedzialne za detailing mają za zadanie przywrócenie dawnego stanu samochodu. Nie jest to proces łatwy. Można powiedzieć, że jest to czasochłonne. Praca dotyczy nie tylko zewnętrznych powłok lakieru, ale także kokpitu i wnętrza samochodu, w tym tapicerki. Z tego powodu nie jest to tania usługa jeżeli myślimy o detailingu kompleksowym. Ceny mogą się wahać od 50 do nawet 1400 złotych. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać. W ramach najtańszego pakietu jesteśmy w stanie otrzymać usługi związane z zabezpieczeniem nadwozia, wstępnej inspekcji, polerowania maszynowego oraz zastosowania na powierzchni powłoki ochronnej. Pełny pakiet auto detailingu skupia się na wszystkich elementach, wraz z kokpitem. Czynności związane z pielęgnacją i profilaktyką mają na celu utrzymanie stanu wizualnego samochodu przez jak najdłuższy czas. Oczywiście wszystko zależy również od kierowcy. W usługach możemy często natrafić na takie czynności jak:

  • aplikacja powłok ochronnych
  • renowacja lakieru wraz z nałożeniem powłoki ceramicznej lub kwarcowej
  • usuwanie hologramów
  • woskowanie lakieru
  • impregnacja tapicerki tekstylnej lub skórzanej
  • renowacja szyb i reflektorów

detailing

Fachowo i profesjonalnie – detailing Kraków

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś nad wypróbowaniem tej usługi to nie musisz już zwlekać. Ta metoda jest wykorzystywana przy profesjonalnych przygotowaniach aut do sprzedaży. Szczególnie samochodów zabytkowych. Car detailing z Krakowa zapewnia swoich klientów nie tylko wysokiej jakości usług, ale także zróżnicowanej ofercie. Nie musisz wybierać kompleksowych pakietów. Możesz zdecydować się na detailing pewnych części i zapłacić mniej. Więcej informacji o Renegades Garage z Krakowa na https://myjniakrakow.com/car_detailing_krakow/.