Wynajem BMW w wypożyczalni. Czy warto?

Wynajem auta sportowego dla wielu osób może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem. Decydują się oni na wynajem, nie tylko jak planują wesele, ślub, prezent dla bliskiej osoby, a co niektórzy gdy potrzebują samochodu do zwiedzania obcego miasta. Czy warto jednak wynająć BMW serii 3?

Wynajem samochodów – to powinieneś wiedzieć

Wynajem samochodów oferują wypożyczalnie w całej Polsce. Znajdują się one w każdym regionie, ale różnią się cennikiem usług, warunkami wynajmu oraz ofertą. Planując wynajem warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii, które wpływają na końcową cenę usługi.

Kaucja – tak czy nie?

Wynajem samochodu w wielu przypadkach wiąże się z tym, że najpierw musisz zapłacić kaucję zabezpieczającą. Jeżeli chodzi o wypożyczalnię Gold Cars to działanie jest niekonieczne. Jednakże przygotujmy się na to, że dla wielu oferujących wynajem uznawane jest to za formę zabezpieczenia i gwarancję, iż klient będzie mogła ponieść koszty wynajmu oraz ewentualnych dopłat związanych ze swoimi nieprzemyślanymi decyzjami.

Kwoty wyrażone w netto czy w brutto?

W wypożyczalniach najczęściej do czynienia mamy z kwotami netto. Oznacza to dla nas, że będziemy musieli liczyć się z nieco wyższym kosztem.

Rodzaj płatności za km czy za czas?

Najczęściej wypożyczalnie w swoim cenniku prezentują płatność za liczbę dni, jednak z uwzględnieniem wyższych cen za wypożyczenie samochodu tylko na weekend, z racji większego zainteresowania taką usługą. Wypożyczenie BMW z serii 3 od piątku do poniedziałku będzie kosztować najprawdopodobniej około 2000 złotych.

Limity kilometrów w ofercie

Oferty niemalże wszystkich wypożyczalni posiadają limity kilometrów. Takie działanie ma na celu uniknięcie przemierzania tysięcy km wypożyczonym samochodem.

Wynajem BMW seria 3

W przypadku wynajmu BMW, należy przyjrzeć się, którą wersję oferuje wypożyczalnia. Model BMW z serii 3  najnowszej wersji może okazać się o wiele tańszy niż wynajem innego kultowego modelu tej marki.  BMW seria 3 na wynajem dostępna na stronie https://goldcars.com.pl/samochody-na-wynajem/samochody-luksusowe/bmw-seria-3/