Szafki na buty do przedpokoju

Szafki na buty

Przedpokój

Przedpokój, który określamy także jako hol, to po prostu pierwsze pomieszczenie w każdym mieszkaniu oraz domu. Zazwyczaj prowadzi do wszystkich (jeśli mówimy o mieszkaniu) bądź większości pozostałych pomieszczeń. Nierzadko jest przedłużeniem – posiada te same kolory na ścianach czy identyczną podłogę co pokój dzienny bądź kuchnia. Jednocześnie to zwykle najmniejszy pokój, który, ze względu na to, że prowadzi do wielu innych pomieszczeń, może sprawiać ogromne problemy związane z aranżacją.     

Niezbędne meble do przedpokoju

Wiele osób w ogólne nie docenia tego pomieszczenia. Podpowiadamy jednak jak je odpowiednio wykorzystać, aby pełniło pewne funkcje i było praktyczne jak każdy inny pokój. W przedpokoju zdecydowanie powinny znaleźć się meble do przechowywania różnych rzeczy oraz takie, które pomogą szybko wyszykować się do wyjścia (gdy na przykład będziemy już mieli ubrane buty a musimy po raz ostatni przejrzeć się w lustrze). 

Szafki na buty

Jednymi z najważniejszych mebli w każdym pokoju są bez wątpienia szafki na buty. Dlaczego właśnie niepozorne szafki są tak ważne? Najczęściej w holach, które nie są wyposażone w szafki na buty obuwie jest nieestetycznie rozrzucone nawet po całym pomieszczeniu. Mogą bardzo utrudniać przejście czy nawet wyjście z mieszkania. Warto zauważyć, że szafki na buty można zakupić z komfortowym siedziskiem, a także z dodatkowymi wieszakami i nawet lustrem. Stylowe szafki na buty znajdziesz na https://wnetrzarskie.pl/pl/c/Szafki-na-buty/512

Inne meble

  1. Duża szafa na ubrania to wręcz niezbędny element każdego holu, bez względu na to, czy mieszkamy w domu czy w niewielkim mieszkaniu. Do takiej szafy można skryć ubrania wierzchnie, takie jak wiosenne, jesienne i zimowe kurtki czy płaszcze. Wiele osób umieszcza w nich również inne ubrania, zwłaszcza wtedy, kiedy brakuje im miejsca w pozostałych pokojach. Ale bardzo często w szafach znajdujących się w przedpokoju można znaleźć narzędzia, odkurzacz czy żelazko i inne przedmioty, z których nie korzysta się za często ale które lepiej zawsze mieć przy sobie na wszelki wypadek – na przykład w wypadku wystąpienia awarii.   
  2. Wyjmowanie ubrań z szafy i wykładanie ich za każdym razem gdy przychodzimy bądź wychodzimy na zewnątrz może być nieco problematyczne. Jest to też niemożliwe, kiedy mamy przemoczone rzeczy. Wieszak na ubrania to kolejny mebel, który powinien znaleźć się w każdym przedpokoju. Najlepiej, aby znajdował się blisko wyjścia i nie był przytwierdzony bezpośrednio do ściany (aby kurtki nie zniszczyły tapety czy farby). Umieszczenie swoich ubrań na wieszaku trwa również o wiele krócej niż schowanie ich do szafy. Wieszaki to także doskonałe miejsce do wysychania mokrej odzieży.