Leżanki ogrodowe – to warto wiedzieć!

leżanka ogrodowa

Leżanki ogrodowe to jeden z elementów wyposażenia wśród mebli z technorattanu. Bardzo często zdarza się, że sama sofa to zbyt mało. Dla uzyskania dużej przestrzeni i pełni relaksu najlepiej sprawdzą się leżanki. Sprawdź, co należy sprawdzić przed zakupem.

Leżanki ogrodowe – dostępne możliwości

W zależności od budowy danego modelu, możemy wyróżnić leżanki stałe i ruchome. Te drugie są bardzo funkcjonalne. Pozwalają bowiem na dopasowanie regulacji oparcia w kilku punktach. W zależności od potrzeb, każdy użytkownik może dowolnie manewrować kątem nachylenia. Możemy ułożyć leżankę w pozycji stojącej, półleżącej lub na płasko. Drugim rodzajem leżanek ogrodowych z technorattanu są leżanki stałe. Mają nieregularną budowę i kształt. Bardzo często na rynku możemy spotkać modele w formie owalu, prostokątne czy muszle. Dużym plusem tego rozwiązania jest duża ilość miejsca. Mnogość poduszek, podwyższone oparcia sprzyjają relaksowi.

Przed zakupem warto więc zastanowić się, do czego będzie nam służyła leżanka. Jeżeli chcemy ją wykorzystać jako dodatkowe krzesło, czy stosować do opalania, gdzie wygodnie oprzemy ręce na podłokietniku, czy nogi na podnóżku – wybierzmy leżanki ruchome.

Cechy leżanek ogrodowych

Wybierając leżanki ogrodowe postaw na technorattan, który od wielu sezonów cieszy się popularnością. Meble z technorattanu są lekkie, wytrzymałe i przede wszystkim odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bez obaw wytrzymają w ogrodzie czy tarasie całą zimę.Wystarczy schować miękkie poduchy i zabezpieczyć na sezon zimowy.

Szeroką ofertę leżanek z technorattanu znajdziesz w ofercie sklepu Belgiardino: https://belgiardino.pl/14-lezaki-i-lezanki.