Stoły ogrodowe z rattanu – dostępne wzory

Meble ogrodowe z technorattanu od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Meble wpisują się w aktualne trendy, są nowoczesne i eleganckie. Odpowiednio zaaranżowane zestawy z technorattanu idealnie sprawdzą się do każdego ogrodu czy tarasu. Sprawdź, na które elementy warto zwrócić uwagę.

Właściwości technorattanu

Technorattan to syntetyczny zamiennik rattanu. Jego właściwości sprawiają, że idealnie nadaje się do produkcji mebli ogrodowych czy tarasowych. Materiał jest bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych, w tym silne nasłonecznienie czy opady deszczu. Technorattan cechuje się również dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Jest niezwykle odporny na zabrudzenia i łatwy w pielęgnacji.

Zestawy z technorattanu

Zestawy mebli rattanowych to często wybierane rozwiązanie. Taki zestaw najczęściej składa się ze stołu rattanowego, krzeseł czy sofy. Stoły ogrodowe z rattanu to jedno z najbardziej funkcjonalnych mebli w zestawie. Plecionki rattanowe najczęściej wyposażone są w dodatkowy metalowy stelaż oraz szklany blat. Na rynku dostępne są stoliki ogrodowe okrągłe, prostokątne lub kwadratowe. Te ostatnie najlepiej sprawdzą się w przypadku zestawów obiadowych. Stoły ogrodowe okrągłe z reguły służą jako stoliki kawowe. Sprawdź dostępną ofertę stolików rattanowych w ofercie sklepu Belgiardino: https://www.belgiardino.pl/12-stoly-ogrodowe.