Wesele w plenerze!

Sezon weselny w pełni. To właśnie w okresie od maja do października odbywa się najwięcej przyjęć weselnych. Z zachodu przyszła do nas moda na wesela w plenerze. Ustanowiono nawet ustawę dotyczącą tego, że ślub można brać poza Urzędem Stanu Cywilnego. Jak zatem zorganizować przyjęcie weselne w plenerze?

Wybór miejsca

Przede wszystkim należy zastanowić się w jakim miejscu chcemy aby nasze wesele się odbyło. Czy ma być ono w ogrodzie restauracji bądź hotelu czy też w ogrodzie naszego domu. Choć wydawać by się mogło, że miesiące od maja do października to miesiące, w których pogoda jest bardzo ładna, to jednak mieszkamy w kraju, który ma dosyć specyficzny klimat. Często występują tutaj burze, deszcze, dlatego też należy zadbać o to, aby nawet nie najlepsza pogoda nie zaskoczyła Pary Młodej podczas tego dnia. Wynajem namiotów to świetne rozwiązanie. Na rynku jest coraz więcej firm, które zajmują się wynajmem namiotów, a ich ceny są konkurencyjne. Oprócz tego, nierzadko oferują one wyposażenie takiego namiotu w podłogę, stoły czy ławy i krzesła. Polecamy stronę: http://www.vitabri.pl/wynajem-namiotow/.

Atrakcje

Oczywistym jest, że należy zadbać o pyszne jedzenie, a także o świetną orkiestrę. Jedzenie musi być naprawdę dobre, aby żaden z gości nie był głodny podczas trwania imprezy. Oprócz tego, warto zadbać o preferencje swoich gości. To znaczy uwzględnić gości, którzy być może mają uczulenie na pewne składniki czy są wegetarianami bądź weganami. W ten sposób poczują się na pewno wyjątkowo, że ktoś podczas tak ważnego dnia skupił się również na nich. Jedną z atrakcji jest oczywiście taniec i zabawa do białego rana, dlatego też należy wybrać, taką, która zabawi każdego. Można pomyśleć także o dodatkowych atrakcjach, jak na przykład fontanna czekoladowa z owocami albo pokaz sztuczek barmańskich czy taniec egzotyczny. Takie atrakcje sprawią, że na weselu nie będzie nudno. Więcej o atrakcjach na weselu dowiesz się ze strony: https://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/atrakcje-weselne.