Car detailing – najważniejsze informacje

car detailing kraków

Auto detailing to dziedzina kosmetyki samochodowej, która zyskała dużą popularność. W ramach usługi detailingu możemy wliczyć kilka czynności z zakresu pielęgnacji. Co ważne, car detailing to nie tylko usługi dla nowych samochodów. Idealnie sprawdzą się do renowacji i odnowienia wyglądu starych pojazdów.

Czym jest auto detailing?

Car detailing to usługi mające na celu poprawić wygląd naszego auta. W ramach detailingu samochód poddawany jest różnego rodzaju zabiegom pielęgnacyjnym. Obejmuje takie czynności jak: czyszczenie, woskowanie, konserwacja i renowacja. W ramach usług car detailingu możesz wypolerować auto czy zabezpieczyć karoserię przed uszkodzeniem. Auto detailing to nie tylko polerowanie lakieru, ale także poprawa wyglądu szyb, felg, reflektorów itp. Usługi detailingu to również konserwacja wnętrza samochodu. W ramach czynności wykonywane jest mycie i sprzątanie kokpitu, a także czyszczenie i impregnacja tapicerki.

Car detailing Kraków

Szukasz sprawdzonego salonu oferującego auto detailing? Sprawdź ofertę myjni Renegades Garage, która działa na terenie Krakowa: https://myjniakrakow.com/car_detailing_krakow/. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji i renowacji zarówno nowych jak i starszych aut.