Modne nerki na lato – co wybrać?

torebka damska

Sezon letni w pełni. Jest to czas kiedy chętniej sięgamy po modne kolorowe dodatki. Bardzo często decydujemy się również na dodatki w mniej klasycznym stylu. Idealnym przykładem są tutaj nerki/saszetki. Ich fason wpisuje się raczej w styl sportowy, bardziej luźny. Jest to również jeden z powodów dla których nerki damskie cieszą się tak dużą popularnością. Jakie modele nerek/ saszetek są hitem tego lata? Przygotowaliśmy kilka modowych propozycji!

Eleganckie nerki damskie

Niezmiennie od kilku sezonów w modzie królują eleganckie nerki damskie. Swoją formą co prawda przypominają klasyczne nerki noszone zapięte przy biodrze jednak fason odbiega od sportowych stylizacji. Eleganckie nerki damskie wykonane są z eko skóry lub skory naturalnej, dodatkowo posiadają liczne zdobienia w postaci breloków, zamków i okuć. Kolorystyka eleganckich nerek jest przede wszystkim stonowana. Tutaj największą popularnością cieszą się nerki w klasycznej czerni i nerki w białym kolorze.

Modne nerki na pasku

Równie dużą popularnością cieszą się saszetki nerki na pasku. Te zdecydowanie przypominają bardziej małe torebki niżeli klasyczne nerki. Ponadto ich fason zbliżony jest w dużej mierze to małych torebek które można nosić przewieszone przez ramię lub na ramieniu. Modne nerki na pasu to przede wszystkim takie które zachwycają swoją kolorystyką. Na lato szczególnie polecane są nerki na pasu w kolorze musztardowym, czerwonym, pastelowym, zielonym.

Nerki na ramię kompaktowych rozmiarów

Niemałym zainteresowaniem cieszą się nerki na ramię. Ich popularność jest podyktowana przede wszystkim funkcjonalnością. To jedne z tych nerek które można nosić na wiele sposobów. Z powodzeniem mogą również zastępnik klasyczną torebkę. Nerki na ramię można nosić w ręce, przewieszone przez ramię na ramieniu lub przewieszone jak klasyczne torby listonoszki – jest tutaj duża dowolność.

Modne wpisujące się w najnowsze trendy nerki i saszetki damskie znajdziesz w ofercie sklepu Maryhol.pl. Pięknie wykonane modne saszetki i nerki dostępne bezpośrednio w ofercie: https://maryhol.pl/13-nerki