Miejskie saszetki – sprawdź najmodniejsze modele

Saszetki w miejskim stylu powróciły na dobre. Oprócz klasycznych nerek noszonych przy biodrze, popularność zyskują saszetki miejskie przypominające w swojej formie mini torebki. W sezonie wiosenno letnim saszetki to jedne z najczęściej wybieranych akcesoriów modowych. Saszetki damskie to jedne z bardziej uniwersalnych dodatków świetnie komponują się ze stylizacjami sportowymi oraz eleganckimi.

Nerki na ramię – na co dzień i na bardziej wyszukane okazje

Utarło się przekonanie, że saszetki damskie to akcesorium zarezerwowane dla kobiet, które na co dzień gustują w sportowych dodatkach, lubią luźniejsze stylizacje. Jednak nie jest prawdą, że saszetki damskie pasują jedynie dla aktywnych sportowo kobiet. Mnogość wzorów i fasonów saszetek sprawia, że każda kobieta nawet ta, która ponad wszystko ceni sobie eleganckie dodatki stylizacyjne może znaleźć idealny dla siebie model saszetki. Taki przykładem są na pewno modne w ostatnim czasie nerki na ramię. Większość modeli wyposażona jest w długi pasek ale są modele z paskiem w formie łańcuszka – tak więc można zauważyć, że są to nerki pasujące nawet do bardziej eleganckich stylizacji. Nerki na ramię to bardzo wygodny model torebki, można ją nosić jako podręczne akcesorium lub zwyczajnie podkreślić codzienną stylizację.

Saszetki biodrówki – akcesorium do sportowego stylu i nie tylko

Saszetki biodrówki swoim fasonem przypominają małe torebki sportowe, które zabieramy zawsze wtedy gdy planujemy aktywność sportową. Jak sama ich nazwa wskazuje noszone są na biodrach, nic więc dziwnego, że uznawane są za jedne z bardziej praktycznych modeli torebek. saszetki biodrówki są pojemne, można w nich bez większych problemów przechować cenne drobiazgi jak i nieco większe przedmioty takie jak telefon czy portfel. Ten model saszetek zdecydowanie wpisuje się w miejski styl. Miejsce saszetki to jedne z najczęściej wybieranych modeli torebek szczególnie w sezonie wiosenno letnim, tym bardziej warto zapoznać się już teraz z ofertą saszetek. Modne wpisujące się w najnowsze trendy modowe saszetki biodrówki, nerki na ramię, saszetki na pasku dostępne w ofercie Maryhol – polskiego producenta damskich torebek. Na stronie https://maryhol.pl/48-nerki-na-ramie najnowsze modele nerek na ramię.