Zalety odpowiedników perfum – poznaj korzyści

Oryginalne perfumy potrafią mieć zawrotną cenę. Składa się na nią między innymi popularność danej marki, nierzadko gustowny flakonik. Jeśli jednak zależy nam tylko  i wyłącznie na trwałości danej kompozycji zapachowej dobrą alternatywą jest zakup zamienników perfum. Istnieje dość powszechne przekonanie, że zamienniki perfum mają niewiele wspólnego z oryginalnymi zapachami i że są nietrwałe. W rzeczywistości jest jednak inaczej. 

Odpowiedniki perfum trwałe kompozycje zapachowe

Przeglądając ofertę odpowiedników perfum można znaleźć naprawdę duży wybór kompozycji znanych zapachów. Warto podkreślić w tym miejscu, że odpowiedniki perfum nie są kopią oryginalnych zapachów a jedynie ich inspiracją, odzwierciedleniem kompozycji zapachowej. Jednak sposób ich przygotowania jest na tyle innowacyjny, że nuty zapachowe są niezwykle zbliżone do oryginałów. Czego możemy spodziewać się inwestując w odpowiedniki perfum? Na pewno trwałych zapachów, ponieważ stężenie olejków eterycznych jest w nich przeważnie większe niż w przypadku oryginalnych perfum.

Zamienniki perfum w opakowaniach o różnej pojemności

Zakup dobrych i trwałych perfum nie musi wiązać się z dużym kosztem. Zamienniki perfum dostępne są w opakowaniach różnej pojemności. Dzięki temu możemy swoje ulubione zapachy perfum testować do woli, bez obaw o wysokie koszta. Do wyboru jest kilka dostępnych pojemności: 35 ml, 55ml, 105ml. Cena za najmniejszą pojemność lanych perfum oscyluje w granicach od 20 -30 zł.

Gdzie kupować zamienniki perfum?

W internecie pojawia się coraz więcej ofert sprzedaży zamienników perfum. Jednak jak każdy produkt, taki i perfumy warto kupować z polecenia. Szczególnie jeśli zależy nam na tym aby zapach był trwały. Fani perfum bardzo często polecają sklep z perfumami Euforia Zapachu. Podkreślając, że dostępne w sprzedaży zamienniki perfum są niezwykle trwałe i bardzo dobrze odwzorowane względem oryginalnych zapachów.

Od lat kupują perfumy znanej marki, znam dokładnie jej kompozycję zapachową. Zachęcony opiniami kupiłem ten same perfumy jednak w formie zamiennika (tak dla testu) i jestem pozytywnie zaskoczony! Zapach zamiennika jest bardzo zbliżony do zapachu oryginału. Na duży plus zasługuje również trwałość zamiennika! – podkreśla Pan Marcin klient sklepu Euforia Zapachu