Niezbędne akcesoria dla miłośników winyli

sklep muzyczny online

Więc jesteś już od jakiegoś czasu subskrybentem gramofonu, a Twoje single z limitowanej edycji zaczynają już pobrzmiewać w czterech ścianach. Jak przenieść swój gramofon i kolekcję płyt na wyższy poziom? Oto trzy niezbędne elementy, które pozwolą Ci wzmocnić wrażenia słuchowe.

Slipmata gramofonowa

Tradycyjnie używane przez DJ-ów dżokejów do utrzymywania rekordu mocno wyrównanego z obrotowym talerzem, slipmaty są obecnie podstawą w kolekcjach gramofonów. Są często używane do dekoracji, gdy nie masz rekordu, i można je znaleźć w wielu kolorach i wzorach. Polecamy wybrać slipmatę, która pasuje do Twojej estetyki – niezależnie od tego, czy będzie to mata dla Twojej ulubionej niezależnej wytwórni, sklepu muzycznego czy zespołu.

Szczotka do czyszczenia gramofonu

Muzykę na płytach można dosłownie poczuć, przesuwając palcem po rowkach płyty, a te rowki mogą łatwo zostać wypełnione kłaczkami i kurzem. Będziesz chciał mieć zawsze pod ręką pędzelek do nagrywania, aby usunąć wszelkie nagromadzenia na płycie i zagwarantować najlepszą możliwą jakość dźwięku.

Skrzynia LP

Nic tak nie mówi: „Nie obchodzi mnie moja kolekcja płyt”, jak oparcie ich o podłogę. Okej, to prawdopodobnie nieprawda, ale zawsze dobrze jest mieć małą skrzynkę, aby były uporządkowane i łatwo dostępne dla znajomych do przeglądania, gdy skończą.

Możesz tu naprawdę tanio kupić, pytając lokalny sklep spożywczy, czy mają jakieś zapasowe, lub znaleźć wszelkiego rodzaju ekskluzywne designerskie skrzynki, pasujące do klasycznego stylu życia, w którym żyjesz. Jeśli szukasz czegoś więcej w środku, odwiedź lokalny sklep z płytami, w którym zwykle sprzedają używane skrzynie, nowe skrzynie i etui na płyty za przyzwoitą cenę.

Płyty winylowe w sklepie muzycznym online

Jako miłośnik muzyki gramofonowej musisz znać miejsca gdzie dostęp do winyli jest banalnie prosty. Znalezienie zagranicznych albumów bardzo często graniczy z cudem. W sklepie muzycznym online CD DVD VINYL nie będziesz mieć większych problemów z odnalezieniem płyt artystów nawet z dalekich zakątków świata. W przypadku ich braku możesz zgłosić chęć zakupienia niedostępnego albumu w celu zawiadomienia sprzedawcy o braku posiadanych pozycji płyt winylowych.