Wybieramy motyw przewodni imprezy dla dzieci

Dzieci uwielbiają imprezy – to tylko oczywisty fakt! Ale nie można zaprzeczyć, że urodziny dziecka często wymagają dużego wysiłku ze strony rodziców. Przy tak wielu szczegółach do zaplanowania – takich jak miejsce, motyw, dekoracje i jedzenie – może to być dość przytłaczające.

Motywy i pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Prawie zawsze potrzebujesz motywu przewodniego imprezy! Planując przyjęcie urodzinowe dla dzieci, można wybierać spośród wielu motywów – wystarczy znaleźć taki, który pasuje do ich osobowości i zainteresowań (w niektórych przypadkach dziecko może nawet pomóc w tym!)

 

Wybór tematu urodzinowego dziecka określi wiele innych szczegółów, takich jak dekoracje, serwowane potrawy, zaproszenia, a nawet miejsce. Po wybraniu motywu możesz rozpocząć planowanie wszystkiego innego!

 

Stworzyliśmy listę tematów imprezowych na urodziny, które z pewnością spodobają się Twojemy dziecku:

 

Impreza dla księżniczek lub superbohaterów: oczywisty wybór dla małej dziewczynki lub chłopaka

Przyjęcie na plaży lub na basenie: wystarczy dodać wodę, aby stworzyć niesamowite święto o tematyce letniej.

Space party – kosmiczna impreza: To wspaniały pomysł na przyjęcie urodzinowe chłopca, który zapamięta nieskończoność i nie tylko.

Safari lub Jungle Party: Przy tak wielu dekoracjach z dżungli, stylizacja tego tematu będzie prosta!

Rainbow party: zastrzyk jasnych kolorów to ponadczasowy pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

 

Co po wybraniu motywu? Dekoracje!

Po wybraniu motywu przewodniego imprezy kolejnym krokiem jest wybór dekoracji. Jeżeli zdecydowałaś się na wybór motywu księżniczki, to sprawdź wybór różowych balonów na stronie naszej hurtowni Towar Na Festyny. Znajdziesz tam nawet dekoracje z superbohaterami. Najważniejszy jest wybór balonów cyfr. Je również znajdziecie na stronie https://towarnafestyny.pl/pl/c/Balony-cyfry-100cm/391