Niall Horan z One Direction zagra w Warszawie!

niall horan koncert

Koncerty zagranicznych gwiazd zawsze wzbudzają wiele emocji. Z roku na rok, do kraju nad Wisłą przylatuje coraz więcej rozpoznawalnych artystów. Jak już wiemy, ten rok nie będzie gorszy. Po ogłoszeniu występu Harrego Stylesa, teraz czas na przekazanie informacji od kolejnego byłego członka grupy One Direction. Niall Horan pojawi się w Polsce, w Warszawie już 13 października. Będzie to pierwszy koncert wokalisty w naszym kraju.

Były członek boysbandu One Direction podobnie jak reszta grupy postawił na karierę solową. W 2017 roku wyszedł najnowszy i póki co jedyny album wokalisty – Flicker. Płyta okazała się całkiem sporym sukcesem osiągając statut złota w Australii, Wielkiej Brytanii i Szwecji oraz platyny w Kanadzie. Twórczość wokalisty nie odbiega znacznie od poprzednich klimatów. Pop i teen pop to z pewnością gatunki, w jakich muzyk czuje się najbardziej komfortowo. Od początku promocji płyty, Niall rozpoczął swoje pierwsze solowe trasy koncertowe. Aktualnie kończy pracę nad swoją nową płytą Heartbreak Weather, która trafi do sklepów muzycznych już niebawem. Wraz z albumem przychodzi czas na kolejną trasę koncertową.

niall horan koncert warszawaNice To Meet Ya Tour – Warszawa, 2020

Trasa koncertowa będzie obejmować kilka kontynentów, jednak to Europa może liczyć na największą liczbę występów. Zainteresowanie na koncert w Warszawie z pewnością będzie ogromne. Z reguły polscy fani musieli jeździć za swoim ulubieńcem do innych krajów. Głównie do Niemiec. Artysta zauważył to i razem ze swoim sztabem zadecydowali o dodaniu do listy jednego koncertu w Warszawie, który odbędzie się 13 października na Torwarze. Oficjalna sprzedaż biletów rusza już 6 marca. Wejściówki będzie można nabywać na LiveNation i Ticketmaster.

Flicker w sklepie z winylami

Poprzedni album wokalisty możemy znaleźć również w wersji gramofonowej. Czarne krążki już od kilku lat zdają się być ciekawym uzupełnieniem do domowych kolekcji płyt. Wydania cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Za pośrednictwem sklepu z winylami możesz nabyć różnorakie albumy muzyczne od artystów z całego świata. Album Flicker jest również dostępny. Sprawdź pozycje Sklepu CD-DVD-VINYL i znajdź swoich ulubionych wykonawców.