Zlecenia dla architektów wnętrz

architekt wnetrz

Myśląc o aranżacji mówimy wyłącznie o projekcie wnętrza mieszkania. Jednak zakres wykonywanych prac przez architekta jest zdecydowanie większy. Jego pomoc może okazać się niezbędna przy naprawdę wielu realizacjach. Poniżej publikujemy te najpopularniejsze!

Zagospodarowanie przestrzeni

Wiele osób szczególnie tych którzy kupili nowe mieszkanie bądź chcą wykonać generalny remont w swoim domu, mieszkaniu, decyduje się na pomoc architekta wnętrz. Wiadomo jest to osoba, która nie tylko doradzi najlepsze rozwiązania architektoniczne ale zadba także o niezwykle ważny aspekt- o to by pomieszczenie zyskało na funkcjonalności. Architekt wnętrz dodatkowo zna się trendach panujących w aranżacji przez to możemy spodziewać się często wyszukanej zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej.

Projektowanie ogrodu

Często zapominamy, że architekt wnętrz jest w stanie zadbać o wygląd naszego ogrodu. Zwykle tak, że konieczne są dodatkowe umiejętności architekta bądź kompetencje jakie posiada architekt krajobrazu. Pomoc w zakresie projektowania ogrodu może być nieoceniona, architekt doradzi, zaproponuje wygląd ogrodu to co mogłoby się znaleźć w jego wyposażeniu przykładowo dobierze zestaw mebli wypoczynkowych z technoratanu (przejdź tutaj: https://www.belgiardino.pl/), podpowie jak uformować ścieżkę w ogrodzie czy jak zagospodarować oczko wodne.

Projektowanie mebli

Zdarza się i tak. że kompetencje architekta wnętrz wychodzą nieco poza jego możliwości. Wielu tego typu specjalistów dodatkowo zna się na projektowaniu mebli. Taka pomoc może być bardzo przydatna chociażby w sytuacji kiedy urządzamy kuchnię i potrzebowalibyśmy aby architekt stworzył w niej projekt kuchni na wymiar.

Oferta realizacji

To jakie zlecenia wykonuje architekt można sprawdzić na stronie konkretnego biura architektonicznego. Gigaarchitekci to jedno z takich biur, które działa na Śląsku (Tychy, Łaziska Górne – głównie w tych miastach) oferując projektowanie. Dotychczasowe realizacje w tym portfolio dostępne jest na stronie www.gigaarchitekci.pl. Oczywiście Tychy, Łaziska Górne czy ogółem Śląsk to nie jedyne miejsca w których jest najwięcej firm zajmujących się usługami projektowymi.