Naklejki ze zwierzętami do dziecięcych pokoi

Naklejki ścienne są rozwiązaniem funkcjonalniejszym niżeli tapety. Dla wielu osób są zdecydowanie lepszą alternatywą. Łatwiejszą w montażu i demontażu, nie wymagającą pomocy specjalisty. Jakie naklejki sprawdzą się w dziecięcych pokojach? Na co zwrócić uwagę kupując naklejki?

Charakterystyka naklejek

Naklejki ścienne są wykonane z bezpiecznych materiałów i bezpiecznymi technikami zadruku. To sprawia, że możemy je nakleić nad dziecięce łóżeczko bez obaw o zdrowie naszego maleństwa. Naklejki można kupować w zestawach, które tworzyć mogą przemyślane kompozycje lub pojedynczo.

Na co zwrócić uwagę kupując naklejki

Kupując naklejki warto sprawdzać źródło. Radzimy nie kupować na zagranicznych platformach aukcyjnych, ale w sprawdzonych sklepach polskich producentów. Absolutnie nie chodzi tu o wspieranie rodzimych biznesów i nadmierny patriotyzm, ale mamy wtedy pewność, że produkty te spełniają wszelkie normy, że techniki zadruku są bezpieczne do wykorzystywania wewnątrz pomieszczeń. Na przykład solvent mimo trwałości zadruku nie może być wykorzystywany wewnątrz pomieszczeń, bo wydziela toksyczne opary.

Rodzaje naklejek ściennych

Naklejki ścienne występować mogą w wielu rodzajach:

  • geometryczne kształty,
  • pojedyncze naklejki,
  • zestawy i kompozycje naklejek.

To jaki typ naklejek wybierzemy zdefiniuje to jaki efekt będziemy mogli osiągnąć.

Wzory naklejek ściennych

W dziecięcych pokojach wykorzystywanych jest kilka typów naklejek. Pierwszym najpopularniejszym typem naklejek są te wykorzystujące motywy zwierząt, które uwielbiają dzieci i wpływają na ich rozwój wyobraźni i na poznawanie świata zwierząt.

W pokojach dziewczynek często sięga się po motywy kwiatowe. Często tworzy się z nich swoiste kompozycje.

W pokojach większych chłopców sięga się również po motywy superbohaterów. Spiderman Batman, Hulk, Kapitan Ameryka i wiele innych są niezwykle popularnymi wśród chłopców w wieku od 5 do 9 lat. Naklejki z super bohaterami znajdziecie na stronie producenta YokoDesign https://yokodesign.pl/superbohaterowie,c65.html