Martex pościel, ręczniki. Czy warto?

Kupując wszelkiego rodzaju tekstylia domowe przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość ich wykonania. Od ręczników oczekujemy nienagannego wyglądu nawet po praniu w bardzo wysokich temperaturach. To również dotyczy pościeli. Jednym z popularnych polskich producentów jest Matex, czy warto kupić jego produkty?

Martex jako producent tekstyliów

Martex to producent tekstyliów domowych z wieloletnią tradycją. Firma Martex powstała w 1992 roku. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się szeroka gama pościeli, prześcieradeł, narzut, koców i innych artykułów tekstylnych, którego odbiorcą są obok Polaków Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja Bułgaria, Rumunia, Czechy, Słowacja, Słowenia czy Ukraina.

Pościel Matex

Matex w swojej gamie produktów posiada trzy linie pościeli. Pierwszą z nich jest pościel basic. Podstawowa pościel w dobrej jakości w stosunku do niskiej ceny. Drugą grupą jest pościel premium z satyny bawełnianej. Pościel ta ma niezwykle gładki splot, a do tego wysoką gramaturę. Jest bardzo mięsista i dobrze układa się na kołdrze. Trzecią grupą produktów jest pościel flanelowa. W tej grupie Matex jest niezwykle konkurencyjny. Po pościel flanelową jego produkcji sięga wiele osób. Pośród pościeli flanelowej można znaleźć tę z iście bożonarodzeniowymi motywami, przypominającymi norweski świąteczny sweterek, kojarzące się z niezwykłym ciepłem.

Ręczniki Matex

Ręczniki tej marki są również ciekawą propozycją wartą rozważenia z uwagi na fakt iż niektóre z nich przystosowane są do wycierania dzieci po kąpieli, wyposażone są w kaptury i inne przydatne elementy konstrukcyjne.

Gdzie kupić ręczniki i pościel matex?

Ręczniki oraz pościel firmy matex kupić można w internetowym sklepie z tekstyliami poscieldlarodziny.pl, pod adresem https://poscieldlarodziny.pl/matex.