Wyposażenie apartamentów. Co powinno znaleźć się w apartamencie na wynajem krótkoterminowy?

apartament na wynajem krótkoterminowy

Odwiedzający apartament goście oczekują, że w mieszkaniu będzie czysto, oraz że będą w nim niezbędne przedmioty do zrobienia sobie śniadania, itp. Apartamenty na wynajem krótkoterminowy powinny w swoim wyposażeniu zawierać kilka niezbędnych i podstawowych rzeczy, które zapewnią gościom komfort i wygodę.

Czego oczekują goście apartamentu na wynajem krótkoterminowy?

Goście apartamentów na wynajem krótkoterminowy oczekują umieszczenia w mieszkaniu podstawowych sprzętów agd oraz elementów wyposażenia.

Sprzęty agd i rtv w apartamencie

W apartamencie na wynajem powinien znaleźć się telewizor. Choć niewiele osób z niego korzysta jest on elementem niezbędnym i obecnym w standardzie nawet najtańszych apartamentów. Oprócz telewizora powinien znaleźć się router, oczywiście chodzi o wi-fi, więc jeżeli router obejmuje więcej apartamentów nie musi znajdować się bezpośrednio w pomieszczeniu.

Spośród sprzętów agd, dobrze aby w apartamencie znalazły się czajnik elektryczny (jest to niezbędne minimum), suszarka do włosów, co najmniej jednopalnikowa płyta grzewcza. Mile widziana jest również kuchenka mikrofalowa.

Wyposażenie aneksu kuchennego

Na wyposażeniu aneksu kuchennego w apartamencie dobrze żeby znalazły się: co najmniej jeden mały garnek, kubki, szklanki, talerze głębokie i płytkie, korkociąg, nóż do chleba, ręczniki papierowe i płyn do naczyń.

Wyposażenie łazienki

Na wyposażeniu łazienki powinny być ręczniki, mydło do rąk, żel pod prysznic i szampon do włosów. Oczywiście nie może zabraknąć również papieru toaletowego. Choć brzmi banalnie, zdarzają się obsłudze apartamentów i takie gafy. Ponadto powinien znaleźć się tam kosz wraz z pasującym workiem na śmieci, ręcznik pod nogi.

Znają już Państwo podstawowe wyposażenie apartamentu. A jeżeli poszukujecie czegoś na wynajem w Szczecinie, zajrzycie do LM Apartamenty http://lmapartamenty.pl/