Cudzoziemcy coraz częściej odwiedzają Polskę

Polska jest pięknym krajem. Często jest więc odwiedzana przez gości z zagranicy.

Zwiedzanie stolicy

Dużą popularnością wśród gości z zagranicy cieszy się Warszawa. Punktami obowiązkowymi są tu Stare Miasto, Zamek Królewski,  Palacz Kultury i Nauki czy Łazienki Królewskie. Stolica ma bogatą bazę noclegową i gastronomiczną, co znacząco przyczynia się do podniesienia atrakcyjności tego miejsca.

Inne polskie miasta

Coraz częściej goście z zagranicy decydują się na zwiedzanie innych polskich miast, takich jak Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław czy Szczecin. Za zwiększającą się ilością gości idzie w parze rozbudowa bazy turystycznej. Dobrym rozwiązaniem dla gości jest skorzystanie z apartamentów na wynajem. Przykładem takiego miejsca są np. LM APARTAMENTY w Szczecinie . Jest to rozwiązanie szczególnie dobre dla rodzin z dziećmi.

Góry lub morze

Sporo turystów decyduje się też na inne kierunki. Wielką popularnością cieszy się stolica Polskich Tatr – Zakopane. Na północy naszego kraju zaś tłumy urlopowiczów odwiedzają polski Bałtyk.

Mazury

Nowym kierunkiem, do którego coraz częściej podróżują zagraniczni turyści są mazurskie jeziora. Z największą radością w miejsce to wybiorą się osoby, które lubią żeglować. Sporo osób mieszkających w zachodniej Europie posiada własne jachty, którymi pływają właśnie na polskich jeziorach.